• Nasza szkoła
  • Nauczyciele
  • Pedagog
  • Uczniowie
  • Szkolne projekty
  • Dokumenty szkolne
  • Stowarzyszenie
  • Kalendarium
  • Zajęcia pozalekcyjne
  • Wideo
  • Rekrutacja
  • Galeria
    Grudzień 2017
    Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31
    << >>
    Najbliższe wydarzenia
    Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń
    Kontakt
     

    Nauczyciele Szkoły Podstawowej

    w Strzyżowicach

     

    Dyrektor: mgr Dorota Pronobis-Kościńska           sekretariat@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Cudnik

    Katarzyna

    matematyka

    katarzyna.cudnik@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Dudała

    Urszula

    edukacja wczesnoszkolna

    urszula.dudala@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Filipczyk

    Martyna

    język angielski

    martyna.filipczyk@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Jakóbczyk

    Renata

    przyroda, historia

    renata.jakobczyk@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Jeziorowska

    Magdalena

    pedagog szkolny

    pedagog@spstrzyzowice.pl

    ks.

    Karaś

    Sławomir

    religia

    ks.slawomir.karas@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Laskowska

    Dorota

    przyroda

     

    mgr

    Leśniak

    Wojciech

    informatyka, technika, matematyka

    wojciech.lesniak@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Michalak

    Donata

    muzyka, plastyka

    donata.michalak@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Neubegauer

    Milena

    edukacja wczesnoszkolna, j. angielski

    milena.neugebauer@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Niedbała

    Elżbieta

    edukacja wczesnoszkolna, informatyka

    elzbieta.niedbala@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Nobis-Siudak

    Bożena

    język polski

    bozena.nobis-siudak@spstrzyzowice.pl

    lic.

    Smoła

    Izabela

    język angielski

    izabela.smola@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Sobczyk

    Sylwia

    język polski, logopedia

    sylwia.sobczyk@spstrzyzowice.pl

    ks.

    Stelmach

    Eugeniusz

    religia

    eugeniusz.stelmach@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Trzcionka-Fonfara

    Małgorzata

    edukacja wczesnoszkolna

    malgorzata.trzcionka@spstrzyzowice.pl

    lic.

    Wach

    Przemysław

    wychowanie fizyczne

    przemyslaw.wach@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Wikarek

    Agnieszka

    wych. fiz.

    agnieszka.wikarek@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Natkaniec-Sarnik

    Jolanta

    historia

    jolanta.natkaniec-sarnik@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Kaczmarska

    Aldona

    przyroda

    aldona.kaczmarska@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Kotuła

    Ewelina

    religia

    ewelina.kotula@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Bebel

    Małgorzata

    edukacja wczesnoszkolna

    malgorzata.bebel@spstrzyzowice.pl

    mgr

    Fuksiewicz-Cepak

    Magdalena

    edukacja wczesnoszkolna, pedagog

    magdalena.fuksiewicz-cepak@spstrzyzowice.pl

     

     
    Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr1 w Strzyżowicach | 1 Maja 17 42-575 Strzyżowice | 32 267 22 33 | e-mail: sekretariat@spstrzyzowice.pl | web:
    Webmaster: mgr Wojciech Leśniak